Висока вода може повторно накрити Венецію — новини світу

Попри це, для туристів відкрили площу святого Марка.

У Венеції синоптики застерігають про посилення паводків. Утім, центральну площу святого Марка таки відкрили для відвідувачів, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цього тижня у Венеції зафіксували найвищий рівень затоплення з 1966 року – понад півтора метра. Вода піднялася через дощі, сильні вітри та припливи, затоплені сотні вулиць, міська ратуша та головні туристичні принади міста.

Фотогалерея

У Венеції картина Бенксі опинилася під водою через найгіршу за пів століття повінь (4 фото)

Стихія наробила чимало лиха і у крамницях – нестримні потоки буквально заливають брендові магазини. Туристи і місцеві тим часом пересуваються містом у довжелезних гумових чоботах. Соцмережами уже ширяться кумедні світлини, як люди намагаються впоратися з небаченим стихійним лихом.

До Венеції тим часом прибули представники італійської влади. Вони визнають, що збитки будуть колосальні, бо лише на відновлення центральної площі піде до 20 мільйонів євро.

Відео

Висока вода у Венеції: синоптики застерігають про посилення паводків

Утім, центральну площу Святого Марка таки відкрили для відвідувачів. Цього тижня у Венеції зафіксували найвищий рівень затоплення з 1966 року. Вода піднялася через дощі, сильні вітри та припливи. Затоплені сотні вулиць, міська ратуша та головні туристичні принади міста.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *