Він вважає, що компанія допомагає Трампу в президентській передвиборній гонці.
Мільярдер Джордж Сорос розкритикував соціальну мережу Facebook і звинуватив її у роботі на президента США Дональда Трампа.
Про це Сорос заявив під час виступу на Всесвітньому економічному форумі в Давосі.
Американський психопат. Найкращі обкладинки журналів із Трампом
Мільярдер вважає, що мета такої взаємодії – переобрання Трампа на виборах президента, які відбудуться у листопаді цього року.
George Soros: “Facebook basically only has one guiding principle: Maximise your profits, irrespective of what harm it will do to the world.”
“Facebook will work to re-elect Trump and Trump will protect Facebook.”
— Ed Conway (@EdConwaySky) January 23, 2020
“Я думаю, що існує свого роду неформальна операція взаємодопомоги або угода, що розвивається між Трампом і Facebook. Це змушує мене дуже турбуватися про результати виборів 2020 року”. – каже Сорос.
Він звинуватив Трампа в розпалюванні конфлікту на Близькому Сході після вбивства Касема Сулеймані. “Трамп є шахраєм і великим нарцисом, який хоче, щоб світ обертався навколо нього. Після того, як його мрія стати президентом здійснилася, його нарцисизм став патологією. Ця патологія має злоякісний характер, так як Трамп знайшов собі послідовників”, – зазначив Сорос.
Жодних доказів своїх заяв Сорос не представив. “Це абсолютна брехня”, – сказав представник Facebook в коментарях Bloomberg.
Як повідомлялося, у березні 2018 року стало відомо про найбільший в історії Facebook витік особистих даних користувачів. Компанія Cambridge Analytica незаконно зібрала дані 87 мільйонів користувачів соцмережі і передала їх третім особам, у тому числі, ймовірно, передвиборному штабу нинішнього президента США Дональда Трампа, який використовував їх для політичної реклами. За даними ICO, в числі інших Cambridge Analytica передала дані близько одного мільйона британських користувачів.
Через скандал очільнику Facebook Цукербергу довелося двічі виступити на слуханнях в Конгресі США. Facebook домовився про виплату в США штрафу в розмірі п’ять мільярдів доларів. Це рекордний штраф, який коли-небудь накладався на компанії за порушення правил зберігання особистої інформації клієнтів, і один з найбільших, які уряд США взагалі коли-небудь стягував, повідомила Федеральна торгова комісія США (FTC).