Війни між республіканцями: Білий дім заявив, шо це затримує допомогу Україні – 1+1, новини ТСН

Міжусобиці серед республіканців також несуть загрозу припинення роботи уряду.

Той факт, що члени Республіканської партії не можуть обʼєднатись навколо одного кандидату у спікери Палати представників, затримує розгляд пропозиція Білого дому про додаткові $105 млрд на підтримку Ізраїлю та України.

Про це заявив речник Білого дому Ендрю Бейтс, інформує CNN.

Він заявив, що міжусобиці серед республіканців щодо обрання кандидата у спікери Палати представників США несуть загрозу припинення роботи уряду, який може відбутись 17 листопада.

Бейтс зазначив, що республіканці віддають перевагу війнам між собою, а не розгляду пропозиції президента США Джо Байдена про додаткові витрати на суму $105 млрд на підтримку Ізраїлю та України, фінансування охорони кордонів США та зміцнення армії Тайваню.

“Тепер Палата представників Республіканської партії загрузла в, здавалося б, нескінченних вказівках і змаганнях, щоб зайняти найкрайніші позиції, які тільки можна собі уявити, будь то підтримка радикальної загальнонаціональної заборони абортів, скасування пільг Medicare і соціального страхування, виступ проти права на шлюб або підтримка небезпечних теорій змови. про вибори 2020 року. Зараз у нас залишилося 24 дні до припинення роботи республіканців у Палаті представників”, – зазначив Бейтс.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що лідер республіканців відмовився висувати свою кандидатуру на посаду спікера Палати представників.

Крім того, ми раніше інформували, що дев'ять сенаторів-республіканців у спільному листі до лідерів в Сенаті закликали до того, щоб будь-яку додаткову допомогу США Ізраїлю та Україні виносити та голосування окремо.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *