Війна Росії проти України: чим і коли може закінчитися для Путіна поразка в Україні

Зараз Путін робить ставку на мобілізацію в Росії та теракти в Україні.

Якщо до весни 2023 року російському диктаторові Володимиру Путіну не вдасться досягти успіху в Україні, його оточення більше не підтримуватиме і змусить відмовитися від влади.

Таку думку в ефірі телеканалу FREEДОМ висловив російський опозиційний політик Дмитро Гудков.

Він висловив таку думку, що захоплення України було одним з елементів підготовки до президентських виборів 2024 року. І якби рік тому Путіну вдалося досягти успіху у “військовій операції”, він міг би навіть достроково призначити президентські вибори на 2023 рік.

“Але все пішло не за планом. Очевидно, що зараз Кремль зіткнувся з дуже серйозною проблемою — люди не готові до тривалої війни, вони хочуть, щоб вона швидше закінчилася. Причини різні: радикально налаштовані хочуть, щоб вона закінчилася перемогою, хтось хоче, щоб взагалі закінчилася. І, як на мене, у Путіна не так багато часу залишилося, щоб задовольнити такий запит. Тому мені здається, що до весни готується якийсь новий масштабний напад, контратака і таке інше”, — каже Гудков.

Опозиціонер вважає, якщо Путін програє війну, це означатиме звільнення усіх окупованих територій, що, своєю чергою, негативно вплине на його підтримку оточенням.

“А якщо Путін програє війну, а програш означає звільнення окупованих територій, то, найімовірніше, у нього вже не буде можливості та сил змусити своє оточення підтримати його 2024 року. Тоді справді його змусять піти”, — каже опозиціонер.

Також російський політик додав, що зараз Путін робить ставку на мобілізацію в Росії та теракти в Україні.

Нагадаємо, пані посол США при НАТО Джуліан Сміт вважає, що війна в Україні може бути завершена в будь-який момент. Це рішення залежить від російського диктатора Володимира Путіна.

Кремль готує новий напад на Україну

14:11

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *