Війна на Близькому Сході може розширитися: Ємен атакував Ізраїль – ТСН, новини 1+1

Єменські повстанці заявили, що будуть продовжувати атакувати об'єкти в Ізраїлі, допоки не припинеться так звана "агресія".

Єменські повстанці-хусити атакували Ізраїль ракетами та безпілотиниками. 

Про це заявив прессекретар “збройних сил” хуситів Яхья Сарі, передає The National Independent.

“Наші збройні сили завдали потужного залпу балістичних і крилатих ракет, а також великої кількості безпілотників з різних цілей в Ізраїлі. Ми продовжимо проводити більш якісні атаки з використанням ракет та безпілотників доти, доки ізраїльська агресія не припиниться”, – сказав він.

Армія оборони Ізраїлю підтвердила атаку повстанців-хуситів та повідомила про відбиття ворожих цілей, йдеться у виданні Аxios. Із посиланням на військових поінфомрували, що ЦАХАЛ перехопили балістичну ракету дальнього радіусу дії класу “земля-земля” і дві крилаті ракети, які були випущені повстанцями-хуситами в Ємені.

Журналісти нагадали, що це був третій напад хуситів з початку війни між Ізраїлем і ХАМАС. Зростає занепокоєння, що війна може поширитися на нові фронти. 

Зазначається, що вперше в історії Ізраїль застосував систему Arrow для перехоплення балістичних ракет від початку війни. 

“Системи виявлення ВПС Ізраїлю стежили за курсом ракети, і її було перехоплено в найкращий оперативний час і в місці. Усі загрози були перехоплені за межами ізраїльської території і жодного входу на територію Ізраїлю виявлено не було”, – прокоментували в армії оборони Ізраїлю. 

ЦАХАЛ додав, що ракети були випущені з південної частини Червоного моря.

Нагадаємо, як повідомляли CNN, сили швидкого реагування морської піхоти США рухаються до східного Середземномор’я.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *