Війна Ізраїлю із ХАМАСОМ: Іран пригрозив втрутитись у війну – ТСН, новини 1+1

Для Ірану наземна операція у Газі – "червона лінія". 

Іран через ООН застерігає Ізраїль від продовження наземного наступу в Газі. В іншому разі Тегеран втрутиться у війну.

Про це повідомляє Axios два дипломатичних джерела, які знають ситуацію.

За даними джерел, міністр закордонних справ Ірану Хосейн Амір-Абдоллахіан зустрівся з представником ООН на Близькому Сході Тором Веннесландом у суботу, 14 жовтня, в Бейруті. Після зустрічі останній зателефонував ізраїльському раднику з національної безпеки Цахі Ханегбі та іншим офіційним особам і передав повідомлення Ірану.

Міністр закордонних справ Ірану заявив, що наземна операція у Газі – це для них “червона лінія”. 

“Іран надіслав Ізраїлю повідомлення в суботу, в якому підкреслив, що він не хоче подальшої ескалації війни між ХАМАС та Ізраїлем, але що йому доведеться втрутитися, якщо ізраїльська операція в Газі продовжиться”, – йдеться на сайті видання.

Журналісти інформаційного агентства зазначають, що “бойові дії між ХАМАС та Ізраїлем переростуть у регіональну війну, якщо Іран втягнеться прямо чи опосередковано”. Це Тегеран може зробити через групу бойовиків у Сирії або, підтримавши будь-яке рішення “Хезболли”.

Офіс прем'єр-міністра Ізраїлю відмовився від коментарів.

Як повідомляли раніше, прем’єр-міністр Ізраїлю оголосив початок відплати ХАМАС. Це він сказав, коли відвідав кібуц Беері та кібуц Кфар-Азза — два прикордонних населених пункти біля Сектору Гази, які постраждали під час кривавої атаки на ці території.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *