Вибухи на військових заводах в Росії — ГУР Міноборони назвало причину

Такі інциденти відбуватимуться, поки триває російська агресія.

В Головному управлінні розвідки Міноборони України припустили, що нічні вибухи на пороховому заводі в Тамбовській області та Конструкторському бюро машинобудування у Підмосков’ї могли бути святковим “салютом” з боку “добрих людей” на честь річниці звільнення Херсона, яке відбулося саме 11 листопада.

Таку думку висловив речник ГУР Андрій Юсов в ефірі національного телемарафону.

“Пороховий завод, завод з виробництва ракетних обладнань, там десь потяг з рейок зійшов. Бачите, і на Росії добрі люди відзначають першу річницю звільнення українського Херсона, з чим усіх Головне управління розвідки і вітає”, – зауважив він.

Речник ГУР зазначив, що не може “ні підтвердити, ні спростувати” причетність української розвідки до інцидентів на території Росії.

Однак, при цьому він наголосив, що все це — “добрі новини”, адже згадані підприємства забезпечують окупаційну армію зброєю та боєприпасами у війні проти України. За його словами, такі інциденти відбуватимуться, поки триває російська агресія.

“Зі всіма об'єктами у Росії, які мають стосунок до геноцидної війни проти українців, і надалі буде щось траплятися”, – підкреслив він.

Нагадаємо, проти ночі 11 листопада на Котовському пороховому заводі у Тамбовській області РФ пролунали вибухи. Після цього там спалахнула пожежа. Також у місті Коломна Московської області стався вибух у районі Конструкторського бюро машинобудування, який займається розробкою та виробництвом ракетного обладнання та зенітних комплексів.

Окрім того, тієї ж ночі у Рязанській області Росії після вибуху на залізниці з рейок зійшли вагони вантажного потяга.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *