Вибори у Білорусі. Розпочалося голосування за членів парламенту

Цьогорічне голосування — дострокове і мало відбутися 2020 року.

Сьогодні, 17 листопада, у Білорусі відбувається голосування на виборах депутатів Палати представників Національних зборів сьомого скликання. Про це повідомляє БЕЛТА.

Виборчі дільниці по всій країні відкрилися о 8.00 і працюватимуть до 20.00. Загалом відкрито близько 6 тисяч дільниць і 46 з них — за кордоном. 

Читайте також:

Глава МЗС Білорусі розповів, чому відбувається інтеграція з РФ і чи можна її зупинити

За даними Радіо «Свобода», вибори 110 депутатів Палати представників проводяться лише по одномандатних виборчих округах, жодних партійних списків на виборах у Білорусі ніколи не було. Цього разу для участі у виборах було зареєстровано 560 кандидатів. Вибори визнаються такими, що відбулися, якщо в голосуванні взяли участь більше половини виборців округу, внесених у списки.

Вибори до білоруського парламенту мали відбутися наступного року, однак  президент країни Олександр Лукашенко оголосив, що вони пройдуть восени, а в наступному році відбудуться вибори глави держави.

Палата представників Національних зборів у складі 110 депутатів обирається на чотири роки. 

Як повідомлялося раніше, про дострокові парламентські вибори у Білорусі президент Олександр Лукашенко оголосив під час послання білоруському народу і національним зборам у квітні 2019. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *