У Нідерландах влаштували "аплодисменти подяки".
У столиці Нідерландів попри обмежувальні заходи влаштували флешмоб з допомогою якого подякували медикам та всім, хто бореться про ти нового коронавірусу COVID-19.
Читайте також:
Заражена коронавірусом Ольга Куриленко розповіла, як лікується
Ввечері 17 березня мешканці міста вийшли влаштували овації та подякували медпрацівникам.
“О 20 годині вечора люди з усієї Нідерландів вийшли на вулицю – на свої балкони, пороги та інше – всі плескали та підбадьорювали медичних працівників країни, які охороняють усіх. У них можна почути, як хлопання лунає по всьому Амстердаму”, – пишуть у Twitter жителі.
Згодом в мережі з’явилас низка відео з різних частин міста:
This warms my Heart ❤️
#amsterdam #stayhomechallenge pic.twitter.com/LwROz5i6MT
— Tos Junii (@TosJunii) March 17, 2020
At 8 pm tonight, entire city of Amsterdam opened their windows and applauded in unison to appreciate the brave efforts of medical staff and healthcare authorities! #applausvoordezorg
Love this freaking city ♥️
pic.twitter.com/cuwSVwVXLJ
— UncleFromTippasandra (@SikiaPehelwan) March 17, 2020
That was very unexpected!#Amsterdam applauding the healthcare workers for their hard work #applausvoordezorg pic.twitter.com/8737A2XwaB
— ai (@kotschrdngra) March 17, 2020
Here’s a video from Amsterdam of everyone standing in their windows/balconies giving an applause for all the doctors/people working hard right now❤️ #corona pic.twitter.com/Yds3mEK31s
— Grace McCarty (@_gracemccarty) March 17, 2020
Amsterdam pays a collective tribute to all care workers in the battle against #coronavirus. pic.twitter.com/xLP4eoOuOQ
— RikOssenkoppele (@RikOssenkoppele) March 17, 2020
Amsterdam – this was lovely tonight. Applause on Prinsengracht for healthcare workers! #stayhomechallenge pic.twitter.com/q4nUVXp12r
— LJD (@laura_hep) March 17, 2020
Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено.
Читайте також:
Пандемія коронавірусу. Як дезінфікувати смартфон і не занапастити його
Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень – від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в’їзду до міста.
В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні.
У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус. На наступний день стало відомо про ще сім нових випадків зараження коронавірусом – один із них у Київській області, а інші у Чернівецькій. За день до того на Буковині померла жінка, яка чекала результатів аналізів на COVID-19. Уже після її смерті діагноз підтвердився, таким чином кількість померлих в Україні від коронавірусу зросла до 2 осіб.