Італія посилює перевірки для китайців та не рекомендує відвіувати Ухань.
В італійській столиці вирішили посилии перевірки через невідомий коронавірус з Китаю, який забрав вже кілька життів.
Про це 21 січня повідомили в пресслужбі МОЗ країни, передає ANSA.
Більше про: Убивчий коронавірус у Китаї
Сканери будуть використані для всіх майбутніх рейсів з Уханя. Загалом звідти до Рима є три прямі рейси і кілька непрямих.
“Термосканери будуть встановлені в аеропорту Рима для контролю пасажирів, які прилетять у четвер з китайського міста Ухань, де загадковий коронавірус забрав життя кількох людей”, – йдеться у повідомленні.
Окрім цього, пасажири також повинні будуть заповнити документ, в якому буде розписаний їхній подальший маршрут після прильоту. Пілотів зобов'язали повідомляти про будь-якого пасажира на борту з симптомами коронавірусу. Вони схожі на симптоми пневмонії. Таку людину мають негайно доставити до римського Національного інституту інфекційних захворювань.
В Міністерстві охорони здоров'я Італії не виключають, що вірус може потрапили до Євросоюзу, хоча таку ймовірність назвали “низькою”.
ТСН.ua
Нагадаємо, 22 січня повідомлялося, що вірус зафіксований у хворих в 13 китайських провінціях. Наразі Японія та Південна Корея підтвердили по одному випадку захворювання, а у Таїланді – три. США та Тайвань також підтвердили по одному випадку.
Влада Китаю також заявила, що вірус може передаватися від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Загадковий вірус підхопили співробітники медустанов, в яких перебували хворі.
Нагадаємо, наприкінці грудня минулого року у китайському місті Ухань зафіксували спалах невідомої вірусної пневмонії. У більшості випадків хворі скаржаться на лихоманку, у деяких утруднене дихання. Рентгенографія грудної клітини показує, що в окремих випадках хвороба вражає легені.
Загадкова вірусна пневмонія з Китаю продовжує ширитись світом.
Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) скликає термінове засідання комітету з надзвичайних ситуацій на 22 січня у зв'язку з коронавірусом нового типу, який набирає поширення у Китаї.