Вагнер у Білорусі: Науседа заявив, що Литва підготувалась до захисту від найманців

Розміщення "вагнерівців" на території Білорусі змінює ситуацію з безпекою Литви.

Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що Вільнюс має достатньо сил для реагування на потенційні дії найманців ПВК “Вагнер” з території Білорусі.

Про це він сказав журналістам у Брюсселі, пише Delfi.

За його словами, Держрада з оборони ще до саміту НАТО ухвалила рішення про збільшення сил розвідки на східному кордоні та затвердження плану прикриття кордону.

“Наразі їх (сил – Ред.) достатньо. Безсумнівно, ми стежитимемо за ситуацією і, якщо буде потрібно рішення, обов'язково їх ухвалимо в найкоротші терміни”, – заявив Науседа.

Президент наголошує, що розміщення “!вагнерівців” на території Білорусі змінює ситуацію з безпекою Литви.,

“З огляду на те, що Білорусь досить невелика держава, змінити плани та перекинути їх (ПВК “Вагнер” – Ред.) до західних кордонів – справа кількох годин”, – наголосив політик.

Як повідомлялося, 18 липня до Білорусі прибула четверта колона “вагнерівців”. За повідомленням моніторингової групи “Беларускі Гаюн”, колона складається з понад 80 машин різної модифікації.

Також “Гаюн” повідомив, що сьогодні  літак Євгена Пригожина прилетів до Білорусі з Санкт-Петербурга. Борт олігарха ватажка “вагнерівців” приземлився на військовому аеродромі в Мачулищах.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *