В Італії оприлюднили кількість лікарів, які вже стали жертвами коронавірусу під час виконання обов’язків

Список загиблих щодня оновлюють

В Італії, де станом на 20 березня загалом зафіксовано 3 405 смертей від коронавірусу, померли і 14 лікарів. Щодня федерація лікарських гільдій Італії (FNOMCEO) поповнює список іменами тих, хто підхопив хворобу під час роботи і не здолав її.

Серед померлих майже всі чоловіки – це пульмонологи та лікарі загальної практики, є й педіатр, епідеміолог, отоларинголог і гематолог. 

Читайте також:

1500 заробітчан повернулось днями до сіл на Буковині, де зафіксовано найбільше хворих на коронавірус

“Першим помер 67-річний Роберто Стелла (11 березня), президент Медичної асоціації Варезе. Він працював у клініці міста Бусто-Арсіціо, що в Ломбардії. Після нього лікарі стали вмирати практично щодня”, – наголошує видання “Бабель”.

У FNOMCEO зазначають, що деякі лікарі вмирають раптово, і не завжди є можливість підтвердити, що смерть настала від коронавірусу. Тож за даними організації, COVID-19 заражені понад 2,6 тис. працівників охорони здоровʼя Італії.

Відео

Обійшли Китай за кількістю жертв: в Італії від коронавірусу загинули вже понад 3400 людей

Обійшли Китай за кількістю жертв. В Італії від коронавірусу загинули вже понад 3400 людей. Це майже на 2 сотні більше, аніж зараз у Піднебесній. Хвороба там, до речі, йде на спад – другий день поспіль на материковій частині Китаю не зафіксували жодного випадку зараження серед місцевих, а лише у тих, хто прибув з-за кордону. Більше про коронавірус

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю – COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає – пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *