В Іспанії медики оживили замерзлу в горах жінку, серце якої не билося понад шість годин

Лікарям уперше вдалося зробити подібне.

Іспанські лікарі змогли запустили серце пацієнтки, котре зупинилося за 6,5 годин до того. Про цей випадок пише Vanguardia.

Жінка потрапила до медиків із Піренейських гір – це була туристка з Великої Британії, котрій стало зле на висоті понад 2500 метрів. 34-річна жінка втратила свідомість, її чоловік викликав рятувальників, які підтвердили відсутність ознак життя у британки. Температура її тіла становила 18 градусів.

Читайте також:

Титулований британський велогонщик отримав численні переломи на перегонах, зараз він у реанімації

Евакуювали пацієнтку за допомогою гелікоптера. Жінку привезли до Барселони, де лікарі розпочали реанімаційні заходи. Те, що їм вдалося повернути до життя постраждалу після такої тривалої зупинки серця, медики самі називають винятковим випадком. Раніше нічого подібного іспанські лікарі не робили.

Нещодавно повідомлялося, що вперше за час війни з Росією на підконтрольній Україні території Донецької області почали робити операції на відкритому серці. Одразу два складних хірургічних втручання провели лікарі з окупованого Донецька в Краматорську.

Відео

Блискавка убила коня й відправила чоловіка у реанімацію на Волині

Там громовиця влучила в підводу, на якій їхали батько із сином. Кінь загинув, 45-річний чоловік нині в реанімації, хлопець дивом не постраждав. Сталося це в селі Рудка. Чоловік каже, було одразу три блискавки і остання влучила саме в них. Що робити в такій ситуації – дізнавалася ТСН.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *