В Іраку під час спецоперації ліквідували 4 бойовиків ІДІЛ

Бойовиків ІДІЛ вбили під час операції в західній провінції Анбар.

Чотири бойовики «Ісламської держави» (ІДІЛ) були вбиті у п'ятницю, 17 березня, під час операції в західній іракській провінції Анбар.  

Про це повідомляє Xinhua.

Згідно з повідомленнями розвідки, силовики знищили автомобіль, який використовували бойовики ІДІЛ, та захопили інший транспортний засіб.

«Бойовики ІДІЛ все ще діють у величезній пустелі Анбар, яка тягнеться до кордонів Іраку з сусідніми країнами Сирією, Йорданією та Саудівською Аравією. Вони проникають до Іраку із Сирії через майже 600-кілометровий кордон, намагаючись знову перегрупуватися», — йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що протягом останніх місяців іракські сили безпеки проводили операції з припинення активізації діяльності екстремістських бойовиків.

Нагадаємо, у США заявили про збільшення своєї військової активності на території Сирії проти бойовиків терористичного угруповання «Ісламська держава».

Наприкінці січня 2023 року американські військові знищили в Сомалі одного з ватажків глобальної мережі ІДІЛ Білала аль-Судані. За оцінками розвідки США, аль-Судані координував розширення діяльності ІДІЛ на Африканському континенті. Також він фінансував філіали цього угруповання по всьому світу.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *