В Австралії через масштабні лісові пожежі утворилася величезна рожева стіна пилу

У вогні загинули сотні коал.

Австралія вже два місяці потерпає від масштабних лісових пожеж — вогонь знищує сотні гектарів лісів, тварин, зокрема коал, згоріли понад пів тисячі будинків, а також гинуть люди.

Унаслідок спекотних та сухих умов через бурхливі пожежі в штаті Новий Південний Уельс утворилася масивна рожева стіна пилу, яка котиться землею. Про це повідомляє ABC News.

A massive wall of dust rolls across the far west area of New South Wales, formed from the hot and dry conditions in the region, a result of the raging wildfires. https://t.co/EKlquKI0EF pic.twitter.com/8ng9r532fn

— ABC News (@ABC) December 1, 2019

В Австралії нині – посуха. Пройшли незначні дощі. Проте їх недостатньо. Тож влада попереджає, що в разі відсутності опадів, масштаби пожеж лише зростатимуть.

Багато населених пунктів Австралії нині окутані димом.

Через нищівні лісові пожежі в Австралії загинули сотні коал. Сумчасті тварини особливо сприйнятливі до пожеж, нападів собак, зіткнень з транспортними засобами та захворювань. Під час пожежі коали можуть вижити, тільки якщо високо залізуть на дерево, а вогонь швидко пройде під ними.

Тим часом науковці кажуть, що такі величезні пожежі є наслідком глобального потепління й відповідно зменшенням опадів. Вони констатують, що останні кілька років літо в Австралії було рекордно спекотним. Відповідно зміни клімату призвели до збільшення екстремальних спекотних подій та посилення тяжкості інших природних катастроф, зокрема посухи.

Відео

В Австралії створять центри реабілітації коал, які постраждали від лісових пожеж

Для цього вже організували фонд зі збору коштів. Масштабний вогонь в Австралії не вщухає вже понад два тижні і випалив півтора мільйони гектарів територій. Жертвами полум’я стали, зокрема коали і валлабі, які живуть винятково на австралійському континенті.  

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *