В Антарктиді зникають колонії пінгвінів. Вчені винуватять кліматичні зміни

За 50 років популяція деяких видів зменшилась до 77%.

Вчені, що проводять перепис пінгвінів на Антарктичному півострові, виявили різке скорочення колоній. Про це вони написали у попередніх висновках свого дослідження, повідомляє TIME.

Незалежні дослідники, які взяли участь в експедиції “Грінпіс” до острова Мордвинова, стверджують, що чисельність антарктичних пінгвінів на острові скоротилася більш ніж удвічі, із 122.5 тис племінних пар у 1971 році до 52.7 тис у січні 2020 року.

Неймовірні факти про пінгвінів

“Разюча різниця свідчить про те, що екосистема Південного океану суттєво змінилася за 50 років”, – каже автор дослідження Хізер Лінч.

Читайте також:

ТСН stories. Мають одного партнера та вступають у одностатеві стосунки: неймовірні факти про пінгвінів

За даними дослідників, теплі води зменшують лід та фітопланктон, необхідний для крилю – улюбленої їжі пінгвінів. До того ж значний вплив має закислення океану.

“У Південному океані щось порушено,  – каже орнітолог Ной Стрикер – Найкраща здогадка про те, чому це може бути, – це зміни клімату, які, як ми знаємо, завдають удару по регіону Антарктичного півострова”.

Дослідники зазначають, що найбільшою проблемою є криль, адже це основа прибережних екосистем Антарктиди. Харчуючись фітопланктоном і дрібним зоопланктоном, він служить їжею для хижаків, зокрема і пінгвінів.

Весь світ визнав кліматичні зміни та небезпеку, яку вони несуть планеті. Австралію на тривалий час охопили пожежі. У Південній Америці, на Близькому Сході часті повені через сильні зливи. В Антарктиді стрімко тануть льодовики. Більше дивіться у відео TСН.ua.

Плейлист
11 відео

Зміни клімату

Весь світ визнав кліматичні зміни та небезпеку, яку вони несуть планеті. Австралію на тривалий час охопили пожежі. У Південній Америці, на Близькому Сході часті повені через сильні зливи. В Антарктиді стрімко тануть льодовики

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *