В Африці засихає відомий водоспад – новини Світу

Від посухи страждають люди та тварини.

В Африці практично зник всесвітньо відомий водоспад Вікторія. Про це повідомляє The Globe and Mail.

“Причиною цьому стала тривала посуха. У країні не було дощів уже кілька тижнів. Зазвичай, кажуть експерти, у цю пору року водойма завжди міліє, але такий низький рівень тут зафіксували вперше за останні 25 років”, – повідомили в ефірі. 

Зміни клімату взагалі можуть призвести до того, що Вікторія зникне за кілька років. “Від спеки та посухи найбільше постраждали мешканці південно-східних регіонів Африки. Вони повністю втратили свій врожай. З кожним днем стає все важче діставати воду, аби напоїти худобу. Під загрозою і дикі тварини, бо ж звичні місця, до яких вони ходять на водопій, просто зникають”, – додали у студії. 

Нагадаємо, 4 грудня повідомлялося, що минулого року на крижаному покриві Гренландії сформувався, можливо, найвищий водопад у світі. Усього за п’ять годин він осушив озеро талої води, об’ємом у 5 млн кубічних метрів – це дорівнює двом тисячам олімпійських басейнів. Це занепокоїло учених. 

Відео

У китайському парку, де знімали фільм "Аватар", вкрило кригою дерева та водоспади

Дерева тут вкриті кригою, над самим ландшафтом височіють хмари. Водоспади також замерзли. Місцеві і туристи розповідають, що приголомшені красою природи. До парку приходять насолодитися ранніми зимовими пейзажами. Ця ландшафтна територія відома природніми карстовими колонами, деякі з яких височіють на дві сотні метрів над землею.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *