Війна Росії проти України – фахівець спрогнозував звільнення територій

Росіяни готові воювати ще довго.

Сьогодні концепція росіян полягає в тому, що вони переходять до затяжної широкомасштабної війни з мобілізацією всіх ресурсів. Натомість в українців зовсім інший підхід: не заморозити, а шукати слабкі місця, маневрувати, знищувати резерви ворога і в оперативно вигідних ситуаціях просуватись вперед, створюючи передумови для широкого наступу.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю ТСН.ua сказав генерал армії, керівник Служби зовнішньої розвідки України у 2005-2010 роках Микола Маломуж.

Складне, але важливе завдання

Відтак з нашого боку немає ідеї затягування війни. У нас сьогодні така тактика:

  • пройти на півдні або на сході в деяких секторах ряд потужних укріплень або зайти з флангів;
  • пробити лінію оборони і розпочати вже комплексні операції по звільненню територій.

Якщо ми говоримо про Запорізькій напрямок, це дійти до моря. З іншого боку, з Херсонської області можна зайти й вже фактично взяти в “кліщі” величезне угрупування в цьому секторі.

Отут уже передумови і звільнення територій, і їхнього відступу або втечі. За словами генерала, вже починає вимальовуватися перспектива і по Криму. Може частково і затягується процес, коли Росія буде успішно нарощувати ресурси, особливо вогневі й людські.

“Але ми це враховуємо і орієнтуємося на те, що на якомусь етапі перейдемо до широкомасштабних наступальних операцій і не будемо заморожувати конфлікт. Тому що територія, яка сьогодні окупована, повинна бути звільнена, я рахую, до кінця цього року, максимум – до початку наступного”, – підсумував Маломуж.

Раніше Маломуж сказав, що погіршення погодних умов не завадить просуванню ЗСУ.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *