Главная » В Світі » Трамп заплатив іншому студентові, щоб той здав тест до коледжу замість нього – племінниця президента

Трамп заплатив іншому студентові, щоб той здав тест до коледжу замість нього – племінниця президента

Трамп заплатив іншому студентові, щоб той здав тест до коледжу замість нього – племінниця президента

Політики в мемуарі майже немає, все зосереджено на особистості Трампа та його родині.

Президент Сполучених Штатів свого часу платив іншому студентові за те, щоб той склав за нього академічний тест, аналог українського ЗНО – бо боявся, що інакше не вступить до елітного коледжу. Про це пише племінниця Дональда Трампа Мері Трамп у книзі “Забагато, але недостатньо” – ще одному нищівному мемуарі про 45 американського президента.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Читайте також:

Друга хвиля коронавірусу в світі: США виходять з ВООЗ, а у Сербії вимагають відставки президента

Політики в мемуарі майже немає, все зосереджено на особистості Трампа та його родині. Книгу намагалися заборонити через суд, але марно – однак процес усе ще триває і Мері Трамп заборонено спілкуватися з пресою. У мемуарах, що за тиждень з'являться на полицях, змальовані вкрай суворі умови виживання в родині Трампів, які призвели до алкоголізму і смерті старшого брата Дональда Трампа та батька Мері.

Білий дім наполягає: все це не відповідає дійсності. Сама Мері Трамп – психологиня, раніше вона заявила, що написала книгу як попередження для всієї Америки, аби її дядька не обрали на другий строк.

Раніше повідомлялося. що президент США Дональд Трамп сповістив Конгрес про офіційний вихід Сполучених  Штатів з Всесвітньої організації охорони здоров’я. Очільник Білого дому неоднарозово критикував ВООЗ в неправильних оцінках щодо пандемії коронавірусу та звинувачував її у підконтрольності Китаю. 

Приєднуйтесь також до tsn.ua у Google News.

Стежте за останніми новинами!

Приєднатись

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*