Трамп може дати свідчення у справі про власний імпічмент — новини світу

Це запропонувала ініціаторка процедури імпічменту Ненсі Пелосі.

Президент США Дональд Трамп може надати письмові або усні свідчення у справі розслідуванні щодо власного імпічменту. Так він відреагував на пропозицію спікерки Палати представників демократки Ненсі Пелосі.

Вона заявила в інтерв’ю CBS, що якщо Трамп має інформацію, яка»виправдовує його дії», то на неї чекають у Палаті представників.

Трамп «міг би прийти просто до комітету та розповісти всю правду, яку він хоче, якщо забажає», — сказала Пелосі, говорячи про комітет розвідки, який і розслідує справу.

Своєю чергою президент США заявив, що «серйозно розгляне пропозицію» навіть попри те, що «не зробив нічого поганого» і не хоче підвищувати довіру до розслідування, яке назвав «містифікацією».

….that I testify about the phony Impeachment Witch Hunt. She also said I could do it in writing. Even though I did nothing wrong, and don’t like giving credibility to this No Due Process Hoax, I like the idea & will, in order to get Congress focused again, strongly consider it!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) November 18, 2019

Нагадаємо, Палата представників США 24 вересня офіційно розпочала процедуру імпічменту президента Дональда Трампа. За словами голови нижньої палати Конгресу Ненсі Пелосі, своїми діями Трамп підриває національну безпеку Штатів і діяльність розвідки країни. Звинувачення Трампа стосується його міжнародної розмови з президентом України Володимиром Зеленським.

31 жовтня Палата представників у Конгресі США прийняла резолюцію, яка формалізує процедуру імпічменту президента Дональда Трампа. Голосування вирішувало, чи буде Конгрес продовжувати розслідування справи і як саме. Відтепер розслідування дій президента продовжать відповідності з прийнятими в резолюції пунктами.

ТСН.uа розповідає, як саме буде відбуватися процедура імпічменту президента США.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *