Тегеран відмовиться підтримувати Москву щойно повернеться до ядерної угоди – експертна думка

Іран веде власну гру і шукає можливості повернутися до ядерної угоди.

У ситуації на Близькому Сході дуже важлива тактика, якої дотримуватиметься Іран. Без Ірану Росія не зможе забезпечити там серйозний вплив.

Про це сказав директор Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в ефірі телеканалу “Еспресо”.

За його словами, після повернення до ядерної угоди Іран відмовився б від підтримки РФ.

Експерт вважає, що Іран веде свою гру і шукає можливості, за яких можна повернутися до ядерної угоди.

“Я майже впевнений, що якби Іран повернуся в ядерну угоду, то одразу Тегеран кинув би Росію та відмовився від підтримки Москви. Це дуже притаманно ірано-перській міжнародній політиці”, — сказав експерт.

Він також торкнувся теми дестабілізаційного фактору на Близькому Сході. За його словами, навіть після перемоги ізраїльської армії над терористами ХАМАСу проблеми не вичерпаються.

“Протиріччя ізраїльтян і палестинців нікуди не дінуться. Як на мене, дзвінок Путіна до Нетаньягу та обговорення загострення на Близькому Сході мають геть недоречний вигляд. Оскільки про що можна говорити з Росією, яка сьогодні вносить лише дестабілізацію в ці події та й не лише. Вони ніяким чином не впливають на те, щоб зупинити кровопролиття”, — пояснив Мусієнко.

Тим часом Іран погрожує Ізраїлю. Це стало зрозуміло під час зустрічі головного дипломата Тегерана з лідером “Хезболли”. Зокрема, Тегеран заговорив про “новий фронт” через військові дії Ізраїлю в Газі.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *