США виділили допомогу для України на відновлення роботи інфраструктури теплопостачання

Допомога включає понад 1600 генераторів, системи очищення води та інше обладнання, необхідне для обігріву.

Уряд США виділив 55 млн дол. на ремонт та підтримання роботи інфраструктури теплопостачання в Україні, а також додаткову допомогу для розмінування звільнених територій.

Про це речник Держдепартаменту США Нед Прайс повідомив на брифінгу 1 листопада.

«Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило про новий пакет у розмірі 55 мільйонів доларів, щоб допомогти Україні відремонтувати та підтримати роботу інфраструктури теплопостачання в 19 регіонах України, що охоплює до семи мільйонів українців», – сказав Прайс.

Допомога USAID включає понад 1600 генераторів, системи очищення води та інше обладнання, необхідне для обігріву.

«За останні 36 годин Росія випустила майже 100 ракет по об’єктах водо- та енергопостачання в Україні. Зі зниженням температури ці російські атаки, які мають на меті збільшення страждань простих людей, є особливо огидними», – наголосив представник Держдепу.

Він також повідомив, що Держдепартамент виділив 47,6 млн дол. компанії в Каліфорнії для надання термінової гуманітарної допомоги з розмінування українських територій.

Нагадаємо, Єврокомісія 1 листопада ухвалила рішення про виділення Україні 25,5 млн євро на підтримку енергосистеми. Окрім того, ЄС надасть енергообладнання.

Цього ж дня у Єврокомісії також повідомили, що країни ЄС готові постачати Україні електроенергію в разі дефіциту через ракетні атаки з боку Росії.

Президент Франції Еммануель Макрон також пообіцяв підтримку в підготовці України до зими в умовах постійних атак РФ по енергетичній інфраструктурі. Він пообіцяв посприяти, аби до такої допомоги долучилися й інші країни.

Єврокомісарка з енергетики вражена відновленням струму в Україні і обіцяє додаткову допомогу

03:29

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *