Скільки “вагнерівців” є в Білорусі: відповіли українські прикордонники – ТСН, новини 1+1

Відбувається подальше зміцнення українського кордону по всій довжині та посилення необхідними засобами, розповіли у ДПСУ.

Станом на 22 липня у Білорусі перебувають орієнтовно 5 тисяч “вагнерівців”. Ситуація по лінії кордону залишається повністю контрольованою прикордонними

Про це заявив представник ДПСУ полковник Андрій Демченко у коментарі “Українській правді”.

Він наголосив, що державна прикордонна служба України продовжує уважно відстежувати ситуацію щодо прибуття та перебування в Білорусі російських найманців.

“Зазначу, що ситуація по лінії кордону залишається повністю контрольованою прикордонними підрозділами та інших складових Сил оборони нашої держави. Всі вони попереджені про подальші ризики, які можуть йти з території Білорусі, яка, на жаль, перебуває під впливом Росії та надає їй підтримку у розв'язаній проти України війні”, – сказав він.

У ДПСУ заспокоїли, що така кількість найманців ПВК “Вагнер” загрози не становить, але Сили оборони напоготові до будь-яких ситуацій. 

“Ми реагуємо відповідно. Відбувається подальше зміцнення нашого кордону по всій довжині та посилення необхідними засобами”, – заявив Демченко.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: “Україна має бути готова!” Прикордонники про загрозу нападу “вагнерівців” із Білорусі!

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *