Ситуація у Секторі Гази наближається до катастрофічної – 1+1, новини ТСН

Понад 1,6 мільйона людей гостро потребують гуманітарної допомоги.

В ООН заявили, що перша колона з 20 вантажівок, яка прибула до Сектора Гази, щоб забезпечити місцеве населення гуманітарною допомогою, є лише початковим заходом.

Про це йдеться у спільній заяві Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), Всесвітньої продовольчої програми (ПРООН), Фонду у галузі народонаселення та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

У повідомленні вказується, що понад 1,6 мільйона людей гостро потребують гуманітарної допомоги.

“Найбільший ризик становлять вразливі групи населення, а діти вмирають з тривожною швидкістю і позбавлені права на захист, їжу, воду та медичну допомогу”, – йдеться у заяві.

Крім того, в ООН закликали до гуманітарного припинення вогню, щоб забезпечити доставку гуманітарної допомоги для всієї території Сектора Гази.

“Гуманітарна ситуація в секторі Гази була критичною ще до останніх бойових дій. Нині вона катастрофічна. Світ повинен робити більше”, – говориться у заяві ООН.

Разом з тим, речник Генерального секретаря ООН Стефан Дюжаррік повідомив, що 20 вантажівок з гуманітарною допомогою, які в'їхали до Сектора Гази, не були піддані перевірці на наявність зброї. Вони могли бути допущені по спрощеній процедурі. Всі допомога була передана представникам Червоного Хреста для роздачі людям.

Дюжаррік додав, що надалі такий підхід не буде використовуватися, і невідомо, коли буде дозволено в'їзд більшої кількості вантажівок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Армії оборони Ізраїля заявили, що військові обовʼязково зайдуть на територію Сектора Гази, щоб провести наземну операцію проти бойовиків терористичного угруповання ХАМАС.

Крім того, ми раніше інформували, що Армія оборони Ізраїлю закликала палестинців на півночі Сектора Гази негайно евакуюватися.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *