Син Сирського в Австралії – ЦПД спростував фейк росіян

Російські пропагандисти поширюють відеопровокацію

Роспропаганда запустила черговий фейк, що у головнокомандувача ЗСУ Сирського є названий син в Австралії, який підтримує РФ.

Російські пропагандисти поширюють відеопровокацію з так званим “сином Сирського”. Проте Іван Сирський, який став героєм російських роликів, не є сином головнокомандувача ЗСУ. Він – син колишньої дружини Олександра Сирського від її іншого шлюбу. Івана Олександр Сирський не всиновлював, а з його матір'ю розлучився ще 2009 року.

Про це заявили в Центрі протидії дезінформації.

Черговий фейк росіян, а саме ролик, що став частиною масштабної ворожої ІПсО, спрямований проти командування ЗСУ, повідомили в ЦПД.

“В РФ намагаються скористатися тим, що у багатьох українців, зокрема військових, є родичі в Росії. Цим вороги намагаються дискредитувати українців”, – додали фахівці.

Тож Іван Сирський, який став героєм російських роликів, не є сином головнокомандувача ЗСУ. Він – син колишньої дружини Олександра Сирського від її іншого шлюбу. Івана Олександр Сирський не всиновлював, а з його матір'ю розлучився ще 2009 року.

Колишня дружина Олександра Сирського ще 14 років тому виїхала разом із дітьми та новим чоловіком до Австралії. З її родиною генерал-полковник Сирський не підтримує жодних стосунків.

Нагадаємо, 8 лютого президент Вололодимир Зеленський призначив новим головнокомандувачем ЗСУ генерала Олександра Сирського.

Попри місце навчання головкома, а саме Московське вище загальновійськове командне училище, яке він закінчив 1986 року, життя Сирського пов'язане з Україною. Він навчався в Академії Збройних сил України (оперативно-тактичний рівень) та Національному університеті оборони (оперативно-стратегічний рівень). Закінчив навчальні заклади з відзнакою.

Від 1993 року командував мотострілецьким батальйоном 6-ї дивізії Національної гвардії України в Чугуєві, згодом очолив полк.

З початком бойових дій на Донбасі 2014 року Олександр Сирський став начальником штабу АТО.

▶ На YouTube-каналі ТСН можна переглянути за цим посиланням відео: Оборона Києва, контрнаступ на Харківщині та бої за Бахмут. Генерал Сирський. Ексклюзивне інтерв'ю

Читайте також:

  • “Окупанти обламали зуби об незламних титанів”: Сирський про 10 років війни з РФ
  • Спецслужби РФ влаштували масштабну кампанію: поширюють фейки від імені Сирського
  • Втрата Авдіївки: Сирський про те, чи вдасться повернути окуповані міста

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *