Син Медведєва та родичка Путіна опиняться під санкціями ЄС — The Guardian

Британське видання припускає, що включення родичів високопосадовців, зокрема самого Путіна, викличе гнів у Кремлі

Європейська комісія пропонує запровадити 12-й антивоєнний пакет санкцій проти Москви, який торкнеться багатьох фізичних осіб, серед яких – син заступника голови Радбезу РФ Дмитра Медведєва та родичка російського президента Володимира Путіна.

Про це в четвер, 16 листопада, повідомило британське видання The Guardian.

Серед 47 осіб, яких комісія хоче додати до чинних санкційних списків, є донька двоюрідного брата Путіна Анна Цивільова — дружина губернатора Кемеровської області РФ, яка очолює фонд “захисників вітчизни”, що підтримує російських солдатів, які воюють в Україні.

Також у розширеному списку є Ілля Медведєв, ім'я та дата народження якого збігаються з ім'ям і датою народження єдиного сина російського експрезидента. Його звинувачують в організації дезінформаційної та пропагандистської кампанії в Україні .

Британське видання припускає, що включення родичів високопосадовців, зокрема самого Путіна, викличе гнів у Кремлі.

Нагадаємо, 15 листопада Європейська Комісія передала Раді ЄС проєкт 12-го пакета санкцій проти Росії за війну проти України. Єврокомісія пропонує поширити санкції на ще 120 осіб і компаній, які зіграли роль “у підриві суверенітету та територіальної цілісності України”.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *