Штраф за кинутий недопалок у Брюсселі збільшать вчетверо — новини світу

Місцева влада збільшуватиме кількість попільничок.

Штраф за кинутий на землю недопалок в бельгійській столиці Брюсселі зросте від 50 євро до 200. Нове правило набере чинності від початку наступного року.

Про це повідомила кураторка служби громадського доброустрою Зубіда Джеллаб у Facebook.

Читайте також:

Учені визначили страшні хвороби, які викликають електронні сигарети

Вона також зазначила, що мерія запускає план, який підвищить обізнаність серед курців і привчить їх користуватися кишеньковими попільничками. Крім того, планується встановити стаціонарні по усьому місту.

Такі нововведення влада пояснює тим, що серед зібраного на вулицях сміття, більшу частину складають саме недопалки. А вони, кажуть чиновники, розкладаються упродовж тривалого часу і містять чималу кількість шкідливих речовин, зокрема миш'як, свинець, нікотин і канцерогени.

Як забруднене повітря шкодить організму людини

Джеллаб також підкреслила, що один недопалок забруднює 500 літрів води в океані й «повільно знищує» моря. «Він повільно, але вірно забруднює і вбиває моря «, — підкреслила місцева посадовиця.

Нагадаємо, раніше мер Венеції Луїджі Бруньяро заявив про намір заборонити куріння на відкритому повітрі. Мер запропонував видавати спеціальні пакети для курців, щоб вони не смітили на вулицях. Першими зонами, вільними від тютюну, можуть стати міст Ріальто та площа Сан-Марко. 

Відео

У МОЗ хочуть заборонити ароматизовані сигарети

Сім мільйонів людей щороку помирає у світі через куріння. Такі дані Всесвітньої організації охорони здоров'я. В Україні ж у зоні ризику більше восьми мільйонів споживачів тютюну. На щастя, кількість курців серед українців все ж скорочується. Щоб сприяти цьому, у нас за 12 років заборонили рекламу тютюну, куріння у громадських місцях та додали попереджувальні написи на пачках. І зараз Міністерство охорони здоров'я пропонує робити наступний крок — зовсім заборонити й цигарки з ароматизаторами. Подробиці — далі.   

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *