Розкішне життя сім’ї Пригожина: чи вплинули санкції на ватажка ПВК Вагнер

Наприклад, після запровадження санкцій відносно Пригожина та його родини в 2019 році майже всіх їхніх коней перереєстрували на інших людей, а його дочки продовжили виступати в країнах Європи.

Родина ватажка ПВК “Вагнер” Євгенія Пригожина спокійно подорожувала Європою. Молодша дочка Вероніка за чотири дні до повномасштабного вторгнення РФ в Україну брала участь у кінних змаганнях в Іспанії. А старша дочка терориста володіла часткою компанії “Лахта Плаза”, яка пізніше перейшла до сина Пригожина Павла.

Про це повідомляє видання Financial Times.

За інформацією видання, дочка Пригожина Вероніка за чотири дні до повномасштабного вторгнення РФ в Україну брала участь у кінних змаганнях в Іспанії, а за період від 2014 року – у сотнях змагань у Німеччині, Франції, Португалії, Італії, Бельгії.

Ба більше, старша дочка Пригожина володіла часткою компанії “Лахта Плаза”, яка пізніше перейшла до сина Пригожина Павла. А 18-річна Вероніка, щодо якої санкції ще не запроваджено, наприкінці 2022 року стала власницею компанії “Ред Старс”, що володіє однойменним готелем у Санкт-Петербурзі. 

“Озираючись назад, ми повинні були звернути увагу на цих людей набагато раніше, ніж ми це зробили. Ми повинні були виявити членів сім'ї та афілійованих осіб, які неминуче почали сприяти ухиленню від санкцій”, – заявив експерт з санкцій Королівського об'єднаного інституту оборонних досліджень.

Американські санкції, які запровадили у 2022 році, виявилися менш ефективними, ніж передбачалося. Це пов'язано з особливістю мережі компаній Пригожина. Компанії взаємодіють з різним ступенем близькості до групи “Конкорд”.

Зазначається, що з 2008 по 2017 роки мати “кухаря Путіна” Віолетта Пригожина, яка також потрапила під санкції ЄС, володіла “Конкорд Менеджмент і Консалтинг”. У березні 2023 року вона довела, що останні п'ять років вона не мала прямого відношення до цього бізнесу.

Крім того, Віолетта Пригожина є засновницею художньої галереї “Барви життя”, яка має ділові зв'язки з компаніями її сина. Також її з бізнесом Пригожина пов'язує і чоловік Самуїл Жаркой, який був топ-менеджером “Конкорд менеджмент і консалтинг” та “Конкорд кейтеринг”.

Нагадаємо, Євген Пригожин заявив, що ЗСУ підуть у контрнаступ нібито після 2 травня, мовляв, тоді закінчиться сезон дощів, а вітер висушить ґрунт.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *