Російського історика, який вбив та розчленував студентку, перевели до психлікарні — новини Світу

Він зізнався у вбивстві поліції та суду.

Колишнього доцента СПбГУ Олега Соколова, який вбив та розчленував аспірантку Анастасію Єщенко, перевели до психіатричної лікарні московського СІЗО «Бутирка». Про це повідомила виданню «Інтерфакс» член московської Громадської спостережної комісії Єва Меркачева.

За її словами, Соколов чекатиме проведення психіатричної експертизи у психлікарні.

Вона зазначила, що колишній вчений перебуває в двомісній камері, приміщення він ділить з обвинуваченим в насильницьких діях сексуального характеру.

Нагадаємо, 9 листопада повідомлялося, що російському місті Санкт-Петербург викладач державного університету (СПбДУ) Олег Соколов вбив та розчленував свою студентку Анастасію Єщенко, з якою жив разом. 

Чоловік вбив 24-річну коханку Єщенко з дрібнокаліберного обріза ще 7 листопада. Причиною цього стали ревнощі до молодої жінки. Труп студентки Соколов заховав у своїй квартирі, де вони жили разом. А наступного дня, 8 листопада, приймав гостей у своєму помешканні, і ніхто не помітив нічого підозрілого. Після застілля Соколов купив пилку і спиртне, розчленував дівчину та намагався втопити її руки у річці. Він привернув увагу правоохоронців через свою неадекватну поведінку, тому і був затриманий.

Пізніше в квартирі викладача було виявлено тіло вбитої дівчини та відрізана голова, а в рюкзаку — травматичний пістолет. 

У той же день 63-річного історика затримали, а суд заарештував 11 листопада.

Відео

Відрізані руки у рюкзаку: російський історик зізнався у жорстокому вбивстві студентки

Російський історик, якого на вихідних затримали з рюкзаком із відрізаними жіночими руками всередині, зізнався у вбивстві студентки. Він розповів слідчим, як вбив 24-річну випускницю Санкт-Петербурзького університету. Саме у ньому затриманий працював доцентом і викладав історію. Решту тіла дівчини знайшли в його квартирі.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *