Росія відмовилась від заборони ядерних випробувань – реакція українського МЗС

Держава-агресорка посилює ядерний шантаж.

Відкликання ратифікації Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань, ухвалене Державною думою Російської Федерації, в МЗС України назвали ще однією провокацією держави-агресорки, спрямованою на посилення ядерного шантажу.

Про це йдеться у заяві, опублікованій на сайті українського зовнішньополітичного відомства.

”Це рішення є частиною ланцюга подій, які відбуваються в Росії протягом останніх років. Держава-агресор уже спровокувала небезпечний дисбаланс глобальної архітектури ядерного роззброєння та нерозповсюдження своїми рішеннями про призупинення участі в новому Договорі про СНО та протиправне розміщення російської тактичної ядерної зброї на території Білорусі”, – нагадали в МЗС.

Українські дипломати звертають увагу світової спільноти на те, що така безвідповідальна поведінка країни з найбільшим ядерним потенціалом у світі вкотре ставить під загрозу міжнародні безпеку і стабільність.

“Україна засуджує кроки Росії щодо відкликання ратифікації Договору та закликає міжнародну спільноту відповідно відреагувати на провокації Москви”, – додали в міністерстві.

Нагадаємо, міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що країни НАТО готуються до ядерного удару по території Росії під час військових навчань “на східному фланзі Альянсу”.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *