Росіянка просила батьків Путіна “забрати його до себе” та отримала строк

Суд визнав її винною в "нарузі над місцями поховань із мотивів політичної ненависті".

Російській суд у місті Санкт-Петербург засудив 60-річну пенсіонерку Ірину Цибанєву до двох років увʼязнення умовно через те, що вона лишила записку на могилі батьків диктатора Володимира Путіна з проханням забрати його до себе.

Про це інформує “Север.Реалии”.

Справа була введена ще 2022 року, коли росіянка напередодні дня народженні Путіна завітала зна могилу його батьків, що на Серафимівському цвинтарі.

У записці, яку вона лишила, значилось таке: “Батьки маніяка, заберіть його до себе. Від нього стільки болю і біди, весь світ молить про його смерть. Смерть Путіну. Ви виростили виродка і вбивцю”.

На час розгляду справи пенсіонерка була відправлена під домашній арешт. Після розгляду справи суд визнав її винною в “нарузі над місцями поховань із мотивів політичної ненависті”. Цинбаєва повинна відбути два роки випробовувального терміну.

В свою чергу пенсіонерка стверджує, що немає жодної політичної ненависті і діяла з інших причин.

“Після перегляду новин мене накрив страх, мені було дуже погано. Він мене так сильно накрив, що я не могла з ним впоратися, у цьому, напевно, моя провина”, – пояснила вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Білорусі чоловіка арештували та посадили на 7 діб за те, що він заспівав гімн України у караоке.

Крім того, ми раніше інформували, що у Санкт-Петербурзі жінка прийняла пташку за безпілотник і переполошила поліцію.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *