Росіянка просила батьків Путіна «забрати його до себе» та отримала строк

Суд визнав її винною в "нарузі над місцями поховань із мотивів політичної ненависті".

Російській суд у місті Санкт-Петербург засудив 60-річну пенсіонерку Ірину Цибанєву до двох років увʼязнення умовно через те, що вона лишила записку на могилі батьків диктатора Володимира Путіна з проханням забрати його до себе.

Про це інформує «Север.Реалии».

Справа була введена ще 2022 року, коли росіянка напередодні дня народженні Путіна завітала зна могилу його батьків, що на Серафимівському цвинтарі.

У записці, яку вона лишила, значилось таке: «Батьки маніяка, заберіть його до себе. Від нього стільки болю і біди, весь світ молить про його смерть. Смерть Путіну. Ви виростили виродка і вбивцю».

На час розгляду справи пенсіонерка була відправлена під домашній арешт. Після розгляду справи суд визнав її винною в «нарузі над місцями поховань із мотивів політичної ненависті». Цинбаєва повинна відбути два роки випробовувального терміну.

В свою чергу пенсіонерка стверджує, що немає жодної політичної ненависті і діяла з інших причин.

«Після перегляду новин мене накрив страх, мені було дуже погано. Він мене так сильно накрив, що я не могла з ним впоратися, у цьому, напевно, моя провина», — пояснила вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Білорусі чоловіка арештували та посадили на 7 діб за те, що він заспівав гімн України у караоке.

Крім того, ми раніше інформували, що у Санкт-Петербурзі жінка прийняла пташку за безпілотник і переполошила поліцію.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *