Росіянам сказали звільнити приміщення школи при посольстві РФ у Варшаві: поліція виламала двері

Польські поліціянти почали виламувати двері будівлі після відмови пустити їх до школи.

У Варшаві представники мерії разом із поліцією прибули до школи при посольстві РФ і заблокували вхід до неї після відмови росіян звільнити приміщення будівлі.  

Про це повідомляють пропагандистські ЗМІ РФ.

Польські служби почали виламувати двері до школи після того, як їм відмовилися відчиняти. Вони зламали хвіртку і ланцюгом із замком заблокували ворота. За даними пропагандистських ЗМІ це зроблено для того, щоб зі школи було неможливо вивезти майно.

У Польщі раніше вирішили розпочати провадження щодо «двох невикористовуваних у дипломатичних і консульських цілях» будівель посольства Росії, представники влади доручили залишити територію однієї з них до вечора.

Влада Польщі дала працівникам школи при посольстві РФ час до 19:00, щоб покинути приміщення.

За словами російського посла Сергія Андреєва, польська влада порушила Віденську конвенцію. Москва своєю чергою висловить протест у зв'язку з «захопленням школи» при посольстві РФ. Андреєв зазначив, що Росія відповість на дії влади та поліції Польщі, і наголосив, що школа продовжить свою роботу в іншому приміщення дипмісії, щоб дати дітям можливість нормально завершити навчальний рік.

Нагадаємо, у Росії другокласник наклав на себе руки після сварки з мамою через уроки.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *