Росія вигадала нову стару ракету Бронебійник – технічні характеристики С-8ОФП

Так звана новітня ракета С-8ОФП являє собою модернізовану стару радянську.

Росія заявила про нібито початок серійного виробництва некерованих авіаційних ракет С-8ОФП “Бронебійник”. Відомо, що “новітня” ракета була презентувана ще 2006-го.

Про це пише “Уніан” з посиланням на “РИА Новости”.

Росіяни “погрожують” застосувати свою “новітню” ракету С-8ОФП проти України. 

За інформацією джерела, поставки “Бронебійника” в ВКС РФ почнуться після 2023 року. Хоча раніше в РФ повідомляли про постачання цих боєприпасів у липні 2018-го, потім – у першій половині 2019 року.

Що таке російська ракета “Бронебійник”: технічні характеристики

Із посиланням на пропагандистські ЗМІ, джерело повідомляє, що С-8ОФП калібру 80 мм здатні пробивати перешкоди, водночас не руйнуючись і продовжуючи політ (за іншою версією, вибухаючи за перешкодою).

Ракета довжиною 1,4-1,5 м, масою не більше 17 кг, призначена для використання на бойових літаках і вертольотах.

С-8ОФП дальністю 6 км застосовується з штатних блоках Б8М-1 та Б8В20-А.

Водночас щодо дальності ракети, то даних про реальну ефективність ураження наземних цілей не надається.

Завдяки новим технологіям і налаштуванням детонаторів, ракети С-8ОФП зможуть вражати як легко-, так і важкоброньовані цілі: БТР, БМП, бронеавтомобілі і бойові танки.

С-8ОФП розраховували озброювати Су-25, Мі-8 та ударні вертольоти, які можуть нести блоки некерованих авіаційних ракет.

Хоча С-8ОФП заявляють як унікальну новітню зброю, “Бронебійник” є черговим представником досить старого сімейства авіаційних боєприпасів С-8. З нового – осколково-фугасна бойова частина проникаючого типу.

Офіційно дальність С-8ОФП збільшили шляхом встановлення твердопаливного ракетного двигуна, який, за уявленнями росіян, збільшує стрільбу у 1,5-3 рази порівняно з НАР різних типів.

Водночас росіяни зізнаються, що С-8ОФП буде складно уражати малорозмірні цілі. Для цього окупантам доведеться окремо встановлювати на борти ВКС Росії навігаційні комплекси.

Тим часом у РФ розробників ракети “Кинджал” звинувачують у держзраді. Там шоковані, що їхні гіперзвукові ракети можна збити. Вразливість гіперзвукових ракет, ймовірно, є несподіванкою та збентеженням для Росії.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *