Родина загиблого в полоні “ІДІЛ” російського найманця отримала офіційне підтвердження його смерті

Але вони все одно вірять, що він живий.

У Росії суд визнав загиблим одного з найманців приватної військової компанії “Вагнера” Григорія Цуркану, зниклого в Сирії 2017 року.

Про це повідомляє “КоммерсантЪ”.

Родина найманця отримала свідоцтво про його смерть у травні 2019 року – до цього Цуркану вважався зниклим безвісти. У документі було зазначено, що наймит загинув 2017 року в сирійській провінції Дейр-ез-Зор.

Один з друзів Цуркану розповів, що отримання документа затягнулося, оскільки сім'я намагалася знайти його як за допомогою представників Міноборони, так і з допомогою ПВК “Вагнера”. Однак виявити чоловіка живим або його останки не вдалося.

Через те, що Цуркану вважався живим, його молодша донька не могла отримати його пенсію. Співрозмовники видання вважають, що родичі звернулися за свідоцтвом про смерть, щоб вирішити свої побутові питання. Насправді ж вони вірять, що він живий і досі сподіваються на диво.

Нагадаємо, у вересні 2017 року у Сирії бойовики “ІД” захопили у полон двох росіян, членів ПВК “Вагнера”. Потім бойовики опублікували відео з двома взятими в полон чоловіками. Один з них представився Романом Заболотним, а другу людину назвав Григорієм Цуркановим. За словами Заболотного, вони потрапили до полону в результаті контрнаступу “Ісламської держави”. У Міноборони спростували захоплення в полон російських військових у Сирії. 

Роман Заболотний, як з'ясувалося, виявився “козаком” і прихильником бойовиків “ЛНР”. 2016 року він возив на окуповану територію Луганської області “гуманітарну допомогу”.

На початку жовтня з'явилася інформація про те, що бойовики “ІД” стратили полонених росіян.

Відео

Терористи з "Ісламської держави" заявили, що вбили російського військового у Сирії

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *