Робота у Німеччині без знання мови: які вакансії та зарплати пропонують українцям

Українські біженці інтегруються в німецьку громаду.

Від початку повномасштабної війни Німеччина надала тимчасовий захист понад 1 мільйону українців. Усе більше наших співгромадян намагаються працевлаштуватися у Німеччині.

Яка ситуація щодо працевлаштування українців у Німеччині, пише РБК-Україна.

В Німеччині можна влаштуватися на роботу без знання німецької мови на виробництві або в сфері логістики.

За таку роботу приблизна оплата – 12-13 євро на годину до відрахувань.

“Така робота не вимагає знання німецької мови, оскільки зазвичай на підприємствах чи складах є люди, які говорять українською і можуть бути комунікаторами між керівництвом і найманими працівниками”, – йдеться у повідомленні.

Утім, є вакансії і з вищими ставками.

Наприклад, кур'єр для поштового оператора матиме 16,03 євро за годину до відрахувань. Крім того, до зарплати працівникам можуть нараховувати компенсацію за інфляцію у різних розмірах, яку отримують й іноземці. Для кур'єра вона може становити до 190 євро на місяць.

“Залежно від очікувань німецьких роботодавців і мовних навичок внутрішніх співробітників їхніх компаній, вони відкриті для найму працівників, які розмовляють англійською”, – додає фахівець.

Німецькі працедавці почали активно “цікавитися” українцями.

Що відбувається на німецькому ринку праці

Є висока ймовірність того, що працевлаштування на німецькому ринку стане дедалі цікавішим.

“Вищі, ніж у Польщі, зарплати, спрощення доступу до ринку праці, інтеграційні та мовні курси – лише деякі з факторів, які впливатимуть на привабливість роботи в Німеччині. Німецькі роботодавці більш зацікавлені і відкриті до працевлаштування українців, ніж це було рік тому і до початку повномасштабного вторгнення. Вони починаються “відкривати” для себе працівників з України”, – розповідає директорка з міжнародного розвитку міграційної платформи EWL Міхаліна Сєлевич.

За даними дослідження Німецького інституту економічних досліджень, лише 18% українських біженців були професійно активними.

“Зараз, за нашими опитуваннями, цей показник може становити 31%. В майбутньому ця частка може сягати 70–80%. Це є результатом ефективної системи підтримки в Німеччині, яка мотивує біженців братися за роботу та інтегруватися в місцеву громаду”, – мовиться у повідомленні.

Нагадаємо, що в Україні активізувались шахраї, які вигадують все нові схеми, щоб виманювати у людей гроші.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *