Роберт О’Ніл, який вбив Усаму бен Ладена, описав останні хвилини життя терориста – ТСН, новини 1+1

Роберт О'Ніл стверджує, що ліквідував Усаму бен Ладена

Терориста ліквідували у травні 2011 року.

Колишній спецназівець ВМС США, який стверджує, що вбив Усаму бен Ладена, детально описав останні хвилини життя терориста.

Про це пише ladbible.com.

Роберт О'Ніл брав участь в операції “Спис Нептуна”, під час якої елітна американська команда “Морських котиків” успішно виявила та вбила засновника та першого лідера ісламістського бойового угруповання “Аль-Каїда”.

Бен Ладена смертельно поранили у його будинку в місті Абботтабад, Пакистан, 2 травня 2011 року.

Усама бен Ладен

О'Ніл стверджував, що саме він зробив смертельні постріли, і багато разів упродовж багатьох років розповідав про свій досвід.

Виступаючи у подкасті Full Send, О'Ніл розповів, що спонукало його взяти участь в операції.

Він пригадав: “Ми сказали: “Ми не переслідуємо бен Ладена заради слави чи грошей. Ми переслідуємо Усаму бен Ладена заради матері-одиначки, яка у вівторок відвезла своїх дітей до початкової школи, а потім, через 45 хвилин, стрибнула на смерть з хмарочоса, бо це краща альтернатива, ніж що б там, чорт забирай, не відбувалося”. І її останнім жестом людської порядності було притримати спідницю, коли вона вбивала себе. Вона ніколи не повинна була брати участь у бою. Ми мали брати участь у бою”.

Роберт О'Ніл / Фото: YouTube/Full Send Podcast

Розповідаючи про смертельну місію на шоу Шона Раяна, він сказав: “Я чую, як Бен Ладен робить останній видих. Коли я вистрілив у нього, він упав на заднє ліжко. Я тричі вистрілив йому в обличчя. Я перевіз Амаль (дружину бен Ладена) і… там зараз стоїть його дворічний син, і в цьому вся людяність. Ця дитина не має до цього жодного стосунку. Я батько. Я взяв його на руки і переніс на спинку ліжка”.

Роберт О'Ніл / Фото: YouTube/The Shawn Ryan Show

О'Ніл сказав, що після смертельних пострілів він “ніби застиг”, коли до кімнати увійшли інші “морські котики”.

Він продовжив: “Там було багато хлопців, і один із моїх хлопців підійшов до мене і запитав: “З тобою все гаразд?”, а я сказав: “Ні, що нам тепер робити?”. І він сказав: “Тепер ми знаходимо комп'ютери. Ми робимо це щоночі – сотні разів”. “І я такий: “Так, чорт забирай”. Він сказав мені: “Ти щойно вбив Усаму бен Ладена – твоє життя змінилося, ставай до чортової роботи”. Так ми і зробили”.

Потім команда зробила декілька фотографій бен Ладена. Роберт сказав, що знімки не були опубліковані, оскільки людям “не потрібно знати, який вигляд має правосуддя, коли воно перемогло”.

O'Ніл народився в штаті Монтана. До армії він пішов у 19 років після невдалого роману. Він брав участь в 400 військових операціях, зокрема в Іраку і Афганістані.

За вбивство “терориста номер один” O'Ніл отримав спеціальну нагороду.

Нагадаємо, 1988 року бен Ладен створив “Аль-Каїду” – спочатку як нечисленне і добре засекречене угруповання. Поступово він перетворив його в радикальне терористичне угруповання.

Унікальне фото Усами бен Ладена / Фото: Uniten States Attorney`s Office Southern District of New York

Через 8 років Усама оголосив війну проти США. 1998-го “Аль-Каїда” влаштувала перші великі теракти – вибухи в американських посольствах в Кенії і Найробі.

2001 року Усама бен Ладен організував викрадення пасажирських літаків в США і знищення веж Всесвітнього Торгового Центру – подія, яка стала відома в усьому світі як теракти 11 вересня, внаслідок яких загинуло майже 3000 людей. Відповідальність бен Ладен офіційно взяв на себе лише через три роки.

Унікальне фото Усами бен Ладена / Фото: Uniten States Attorney`s Office Southern District of New York

У ніч проти 2 травня 2011 року Усама бен Ладен був убитий бійцями американського спецназу. Його ліквідували у власному будинку в районі міста Абботабад неподалік від пакистанської столиці. Як пізніше розповіла дочка загиблого терориста, солдати спочатку захопили в полон її беззбройного батька, а потім холоднокровно розстріляли на очах у родичів, які були в будинку. Після цього в США заявили, що скинули тіло лідера “Аль-Каїди” до Аравійського моря.

Інформацію, яка дозволила ЦРУ розшукати лідера “Аль-Каїди” Усаму бен Ладена, надав пакистанський лікар Шакіл Афріді.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *