Рейзлін приніс Україні другу бронзу Олімпіади-2020

Український шпажист завоював бронзову медаль в особистому турнірі.

Український фехтувальник Ігор Рейзлін зумів завоювати бронзову медаль особистого олімпійського турніру в шпазі в Токіо-2020.

36-річний Ігор Рейзлін пройшов трьох суперників на шляху до півфіналу, де програв французу Ромайну Канноне.

У матчі за бронзу Рейзлін фехтував проти Андреа Сантареллі з Італії, який впевненіше почав і виграв перший період 4:2. Другий період почав краще українець, який зрівняв рахунок і навіть вийшов вперед 5:4, але після цього суперники йшли укол в кут до рахунку 9:9, коли Рейзлін провів пару точних уколів і розвинув перевагу до 15:12.

Раніше сьогодні Олена Костевич стала четвертою у фіналі стрільби з пневматичного пістолета з 10 метрів. Напередодні першу бронзову медаль для України в Токіо принесла Дарина Білодід у дзюдо.

Дивіться результати українців у неділю, 25 липня.