Рейтинг Forbes 2024 року — до списку найбагатших людей увійшли 125 російських бізнесменів

До списку найбагатших людей світу ввійшли 125 росіян / Фото: AFP

Найбагатшим росіянином у списку Forbes став власник "Лукойлу" Вагіт Алекперов.

В Росії рекордно збільшилася кількість мільярдерів. У 2024 році журнал Forbes включив до свого списку найбагатших людей світу 125 російських бізнесменів.

Про це пише російська редакція Forbes.

Попередній рекорд було зафіксовано у 2021 році. Тоді до списку потрапив 121 росіянин. Після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну у 2022 році, число російських мільярдерів різко скоротилось до 88. Проте вже минулого року знов з'явилась тенденція збільшення числа багатих людей у РФ. 

Після виходу іноземних компаній із російського ринку з'явилися дві нові групи мільярдерів. Перші — це ті, хто виграв від виходу іноземних брендів, наприклад власники мереж одягу. Другі — росіяни, які купили активи іноземних корпорацій з великим дисконтом. Сукупні статки російських мільярдерів за рік збільшилися на 14%, до $576,8 млрд.

Найбагатшим росіянином у рейтингу став новачок – власник “Лукойлу” Вагіт Алекперов, після шаленого росту акцій компанії на московській біржі його статки оцінюються у 28,6 мільярда доларів.

Кількість росіян у списку Forbes могла б бути ще більшою, але за останні два роки десять мільярдерів відмовились від громадянства РФ і теперь представлять Велику Британію, Казахстан, Кіпр, Хорватію та Вірменію.

У всьому світі Forbes  нарахував 2781 мільярдера. До трійки лідерів увійшли:

  • президент Louis Vuitton Бернар Арно – $ 233 млрд доларів;
  • власник Tesla Ілон Маск – $ 195 млрд доларів;
  • засновник Amazon Джефф Безос – $ 194 млрд доларів.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *