Ракета РФ на території Польща – до пошуку залучать майже 500 військових

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак на тлі системи Patriot під Варшавою / X (Twitter)

Польща залучить майже 500 військових для пошуку російської ракети на кордоні з Україною.

Польща залучить 480 військових для пошуку російської ракети, або її уламків на кордоні з Україною, яка залетіла на територію країни 29 грудня.   

Про це повідомляє Оперативне командування Польщі в X (Twitter).

“30 грудня у Люблінському воєводстві проводитиметься наземний пошук можливих елементів об’єкта, який вчора порушив повітряний простір Польщі. До пошуків будуть залучені близько 480 бійців WOT з 2-ї Люблінської бригади територіальної оборони та 19-ї бригади територіальної оборони річки Буг”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначило Оперативне командування Польщі – метою обшуку буде остаточне підтвердження того, що жоден елемент російської ракети не залишився на території Польщі. Діяльність військових відбуватиметься на південний схід від Замостя (місто в Люблінському воєводств – ред.).

Місцевих мешканців попросили з розумінням поставитись до операції з пошуків.

Нагадаємо, 29 грудня, російські окупанти здійснили масований удар по Україні, запустивши спочатку безпілотники, а потім – ракети.

Згодом стало відомо, що повітряний простір Польщі порушив невідомий об'єкт. Пізніше з'ясувалося, що то була російська ракета. У зв'язку з інцидентом у країні президент Анджей Дуда скликав термінову нараду з військовими.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *