Радник грузинського прем’єра виправдав силові дії супроти протестувальників у Тбілісі — новини світу

Опозиції порадили не переходити межі в акціях непокори.

Силові дії супроти протестувальників під будівлею парламенту в Тбілісі були виправданими. Так прокоментував події радник прем'єр-міністра Грузії та представник правлячої партії «Грузинська мрія» Созар Субарі.

Він пояснив, що протести можуть тривати, але винятково в мирних формах. Блокування ж адміністративних будівель, на думку представника влади, до таких форм не належать. «Коли блокують входи в будівлю парламенту, коли нападають на депутатів – не право, а обов'язок держави припинити це беззаконня», — заявив Субарі.

Нагадаємо, 14 листопада, у Грузії відновилися масові протестні акції. Люди протестують проти провалу голосування за зміну виборчої системи — зі змішаної на пропорційну. Перед центральним офісом керівної партії Грузії «Грузинська мрія», де зібралася на засідання парламентська більшість, сталися сутички між протестувальниками та поліцією. В результаті постраждали двоє осіб: учасник акції травмувався, а телеоператор зламав руку.

17 листопада розпочалася масштабна акція протесту — учасники вимагають проведення дострокових виборів. 18 листопада поліція розігнала учасників опозиційної акції, які заблокували входи до парламенту.

Відео

У Тбілісі спецпризначенці застосували водомети для розгону протестувальників

Те, що у ці хвилини відбувається у центрі Тбілісі, транслюють грузинські телеканали, це ви зараз можете бачити наживо. Поліція дала протестувальникам півгодини на те, щоб вони згорнули намети і звільнили проїжджу частину. Але люди йти відмовилися. Тоді спецпризначенці застосували водомети.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *