Путін створив нову імперію зла з Північною Кореєю та ХАМАСом, новини 1+1

Путін швидко створює союз тиранів і диктаторів на Близькому Сході, в Північній Кореї та Африці, щоб переграти США перед виборами.

Колишній віцепрем'єр-міністр Ізраїлю Натан Щаранський заявив, що світ повинен розглядати терористичну атаку ХАМАСу на Ізраїль, внаслідок якої загинуло щонайменше 1400 осіб, як частину масштабнішого конфлікту, який розпалює Кремль.

Про це він сказав в інтерв'ю The Daily Beast.

Путін: архітектор глобального протистояння

“Путін — справжній союзник ХАМАСу — визначив лінії великого протистояння: ХАМАС, Іран, Росія, Китай з одного боку, та Ізраїль, Україна і США — з іншого”, — сказав Натан Щаранський.

Щаранський, який був ув'язненим дисидентом за радянських часів, а потім емігрував і зайнявся ізраїльською політикою, заявив, що президент РФ Володимир Путін відточує “нову імперію зла”, щоб протистояти Заходу.

Натан Щаранський / Wikipedia

Кремлезнавці в Україні, Ізраїлі та Росії розповіли The Daily Beast про все небезпечнішу глобальну гру, в яку грає Путін, намагаючись відвернути увагу від війни в Україні.

Путін і Сі: зміна геополітичного пейзажу від Євразії до Африки

Минулого тижня Путін відвідав Китай, де зустрівся із Сі Цзіньпіном і просував одну зі своїх великих фантазій — “об'єднання великої Євразії”, внаслідок якого країни, очолювані багаторічними авторитарними лідерами, об'єднаються у своєрідний військовий, економічний та ідеологічний антизахідний табір.

Російські прокремлівські ЗМІ раділи, святкуючи саміт з президентом Китаю. “Захід нервує, зустріч Путіна і Сі змушує союзників України хвилюватися”, — повідомила “Комсомольская правда”. Кремлівські телевізійні пропагандисти вихвалялися терористичною атакою ХАМАСу на Ізраїль так, ніби вона була здійснена самою російською армією, і хизувалися майбутніми цілями.

Колишній російський депутат і офіцер КДБ Геннадій Гудков заявив в інтерв'ю The Daily Beast, що існує серйозний ризик подальшого зриву переговорів.

“Вашингтон повинен зосередитися: Путін швидко створює союз тиранів і диктаторів на Близькому Сході, в Північній Кореї, Африці, щоб переграти США перед виборами, використовуючи стару тактику ГРУ і ФСБ з відволікання уваги від головного театру дій в Україні”, — сказав він.

“Минулого тижня я зустрічався з африканською демократичною опозицією. Вони застерігають: путінський “Вагнер” влаштовував військові та невійськові перевороти в Малі, ЦАР, Нігері, а тепер планує зіпсувати ще більше африканських країн. Путін підтримує терористів у Лівані, де, як ми підозрюємо, ГРУ готувало ХАМАС перед атакою”, — зазначив Гудков.

Тактика часів Хрущова: підтримка насильства для власної вигоди

За словами голови правозахисної організації “Меморіал”, лауреата Нобелівської премії Олександра Черкасова, стратегія Путіна така ж стара, як книги радянських часів про військову розвідку: чим більше насильства і трагедій у підтримуваних США регіонах, тим краще для Москви.

Володимир Путін / Associated Press

“В середині 1970-х років радянське ГРУ надавало військову підготовку і зброю руху МПЛА в Анголі, щоб підтримати їхню боротьбу проти партнера США — Португалії. Один з агентів ГРУ якось похвалився мені, що його студенти з ГРУ встигли погратися в шести різних країнах”, — розповів Олександр Черкасов в інтерв'ю The Daily Beast.

“Керована дестабілізація була найбільшим бізнесом Москви ще від часів Хрущова, Путін просто копіює стару стратегію: засилання шпигунів для організації перевороту в Чорногорії 2016 року, дружба з “Талібаном”, створення баз у Сирії та Африці. Армійські спецслужби завжди працювали в напрямку експансії, тому ця стратегія є її прямим продовженням”, — зазначив він.

Кремлівські фейки та путінські інтриги

9 жовтня ГУР попередило світ про провокацію, яку готує Москва. Наступним кроком у плані Путіна будуть “фейкові звинувачення українських військових у нібито продажі західної зброї терористам”, — заявили у відомстві.

Звісно, ГУР мало рацію. Дезінформаційна кампанія Кремля проти України розпочалася наступного дня, коли російські пропагандистські ЗМІ безпідставно повідомили, що Україна постачає зброю ХАМАСу.

Був час, коли Щаранський перебував у вищих ешелонах ізраїльського суспільного життя, коли він майже повірив, що Путін буде дружнім до Ізраїлю, але “всі обіцянки перетворилися на брехню”, сказав він.

Путін хотів продемонструвати добрі стосунки з єврейською громадою, але “Сирія та Іран були його важелями тиску на Захід, я писав про це у своїх звітах”, — сказав Щаранський, який проживає в Єрусалимі.

“Я знав, що коли настане момент вибору між Сирією, Іраном та Ізраїлем, він не вагатиметься, і, звісно, він озброїв Сирію… Зараз головний союзник Росії — Іран”, — зазначив Щаранський.

Беньямін Нетаньягу / Associated Press

Путін зателефонував Беньяміну Нетаньягу лише після того, як той поговорив зі своїми союзниками на Близькому Сході після масового вбивства ізраїльтян 7 жовтня. “Бібі не повинен був відповідати на телефонний дзвінок Путіна, тому що вже було зрозуміло, що Путін тісно пов'язаний із ХАМАСом, — сказав Щаранський. — Путін телефонував не для того, щоб висловити співчуття, а щоб запропонувати допомогу в переговорах. Бібі сказав, що допомога не потрібна. Наше розділене суспільство, крайні ліві і крайні праві зараз об'єдналися, ми всі погодилися боротися і знищити ХАМАС. Тільки єдність у боротьбі може здолати Імперію Зла”.

Довідково: Вдома Беньяміна Нетаньягу часто називали Бібі — це прізвисько збереглося на все життя.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *