Путін привіз ядерну валізку на святкування Сталінградської битви — Mirror

У Волгограді ретельно готувалися до приїзду диктатора.

Президент РФ Володимир Путін відвідав Волгоград, де святкували 80-ту річницю Сталінградської битви і, судячи з усього, взяв із собою «ядерну валізку». У помічників глави Кремля, які перебували поряд із ним, помітили дві чорні валізи, одна з яких, на думку оглядачів, була складним щитом для захисту від можливого замаху. 

Про це пише The Mirror.

Путін прибув до меморіалу загиблим радянським солдатам у Другій світовій на броньованому лімузині Aurus у супроводі кортежу з 25 транспортних засобів, зокрема машини «швидкої допомоги».

На території розосередилися снайпери, а губернатор Волгоградської області Андрій Бочаров мав перед зустріччю з Путіним відбути дев'ятиденний карантин.

Фото: Associated Press

Жителі міста отримали вихідні, щоб не з'являтися на вулицях поряд із місцем, до якого мав приїхати російський президент.

Повідомляється, що на вулицях відловлювали безпритульних собак, а будинки, що  майже розвалилися, знесли, щоб Путін не бачив, у якій бідності живе його народ.

Нагадаємо, охоронців із подібними валізами бачили біля Путіна і протягом минулого року.

Військовий експерт Олег Жданов розповів, що насправді міститься у валізі з «червоною кнопкою».

«Раніше навіть її пристібали наручником, зараз теж є пристібка, але її майже не видно. Це в Радянському Союзі було прийнято, що цю валізу носять поруч з главою держави. До прикладу, у США його особливо не «світять». Вона або перебуває у транспорті, у якому їздить президент Штатів. Але якщо президент іде на довгу прогулянку, у його оточенні є людина з аналогічною валізою», – пояснив військовий експерт.

Жданов наголосив, що у СРСР і тепер у Росії цю валізу носять показово під час поїздок очільників країни за кордон.

Чи буде ядерна війна: Прогнози американського історика Тімоті Снайдера

02:25

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *