Путін і Лукашенко вирішили об’єднати парламенти та уряди Росії та Білорусі — новини світу

Переговори прискорилися з настанням опалювального сезону.

Президенти Білорусі та РФ Олександр Лукашенко і Володимир Путін домовилися про єдиний уряд, парламент, а також спільний ринок нафти, газу та енергетики. Таку інформацію поширили з посольства Білорусі в Москві, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Іще в середині листопада президент Білорусі сумнівався, що його країні союз із Кремлем потрібен, бо Росія щороку “підсовує нові умови, на біса такий союз». Нині ж білоруський дипломат заявив про грандіозні цілі, а з Кремля обережно додали, що до кінця року президенти точно зустрінуться ще раз.

Угода про створення союзної держави між Росією та Білоруссю підписана 1999 року, відтоді сторони намагаються домовитись, як нею керувати – поки що безрезультатно.

Раніше в Євросоюзі назвали останні вибори в Білорусі втраченою можливістю. У ЄС констатували «повне ігнорування основоположних свобод зборів, асоціацій і висловлювання думок» та обмеження на передвиборчу агітацію. 

Відео

Один на двох парламент і уряд: Росія і Білорусь активно працюють над створенням союзної держави

Поглиблена інтеграція має завершитися 7 грудня до 20-ї річниці підписання договору. Об'єднання передбачає, зокрема, спільні ринки нафти, газу та електроенергії та уніфіковане податкове законодавство. Спірною залишається поки ціна на поставки російського газу в Білорусь на наступний рік.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *