Путін і Шойгу були учасниками шаманського ритуалу – спалювали верблюдів – ексдепутатка Держдуми

Російський президент переконано вірить у шаманські ритуали.

Ексдепутатка російської Держдуми від путінської партії “Единая Россия”, яка вже 7 років живе в Україні, оперна співачка Марія Максакова розповіла про вплив шаманів на президента РФ Путіна.

Про це вона говорила у програмі “Аргумент”.

За словами колишньої депутатки, чинний президент Росії тяжіє до містичного мислення і дуже легко вірить в ефективність шаманських обрядів.

“Судячи з численних повідомлень, вони проводили шаманські обряди на Горбатій горі з Шойгу в однакових костюмчиках. Там, кажуть, навіть спалили кількох верблюдів, щоб Путін не втратив залишки свого здоров'я”, – розповідала вона. 

Максакова також зауважила, що Путіна справді налякав свого часу похід якутського шамана Олександра Габишева на Москву, який обіцяв вигнати демонів господаря Кремля. Мовляв, саме тому його затримали силовики і після суду запроторили до психіатричної клініки. 

“У нього [шамана Габишева] було досить багато однодумців. Він сказав, що у будь-якому випадку дійде, але до нього застосували методи каральної психіатрії. Його закрили, йому не дають наблизитися до Кремля”.

Нагадаємо, раніше до російського Ростова-на-Дону привезли бурятських шаманів для проведення обрядів з російськими окупантами, щоб “захистити” їх від пускових установок HIMARS.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *