ПВК Вагнера – чим займаються найманці Пригожина в Африці

Мовиться не лише про військову діяльність.

Найманці Євгена Пригожина продовжують свою діяльність в Африці. Так, ПВК “Вагнера” на континенті працює за декількома напрямками. 

Про це розповів Надзвичайний і Повноважний Посол України у Франції Вадим Омельченко в інтерв'ю LB.ua

Військовий

Тут “вагнерівці” займаються саме тим, що найкраще вміють. Йдеться про проведення державних заколотів, підтримку хунт та військових режимів, охорону нафтових родовищ й різних шахт. 

Надання політичних послуг

“Після того, як у Росії припинили проводити вибори, сотні і тисячі російських політтехнологів опинилися без роботи і їх почали направляти спочатку в країни СНД, а тоді в Африку, де вони стали частиною холдингу “Вагнер”, – відзначив посол.

Їхнє завдання – допомагати в організації виборчих кампаній і самих виборів, ставати радниками голів африканських держав. Який з цього зиск? Згодом відбувається розподіл квот добуток нафти, золота, алмазів тощо.

Робота окремого медіахолдингу

За даними дипломата, “Вагнер” контролює багато місцевих ЗМІ, майже всі соціальні мережі в країнах перебування, має власні великі ботоферми. Ці інструменти допомагають структурі розповсюджувати фейки, дезінформацію в країни Європи, спричиняючи дестабілізацію і хаос. Франція це розуміє, підкреслив Омельченко, і має власну стратегію боротьби.

Нагадаємо, очільник “вагнерівців” Євген Пригожин вперше за тривалий час опублікував відеозвернення. Екскухар Путіна стверджує, що перебуває в Африці.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *