Зурабішвілі заявила, то стабільність в країні є її головною турботою.
Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі закликала опозицію і владу країни знайти спільну мову і утриматися від загострення ситуації, що створилася в країні через провал конституційної реформи виборчої системи.
Про це повідомляє грузинський «Перший канал».
Зурабішвілі передусім, наголосила, що головне завдання влади країни — збереження стабільності. За словами президентки, це є її головною турботою і вимогою народу. «Ми всі повинні поважати цю вимогу», — сказала Зурабішвілі.
Вона також висловила жаль щодо провалу реформи виборчої системи й закликала зберігати спокій, щоб успішно провести парламентські вибори в 2020 році.
«Дуже прикро, що так голосно озвучену ініціативу, яка відповідає рекомендаціям міжнародної спільноти, не змогли (або не захотіли) довести до кінця. Це призводить до негативної оцінки процесів, що відбуваються в нашій країні в той час, коли нам потрібна активна підтримка в усіх напрямках», — сказала вона.
Разом з тим, Зурабішвілі вважає, що процеси в парламенті не є нерозв'язною проблемою для країни або «кінцем демократії».
«Я закликаю владу і опозицію використовувати будь-яку можливість, щоб знайти спільну мову, поліпшити Виборчий кодекс і створити максимальні умови для чесних виборів. Я переконана, що існує ресурс для виходу з цього напруженого становища», — наголосила президентка Грузії.
Фотогалерея
"Путін n*хuі": у Тбілісі пікетували російське представництво в 10-ту річницю вторгнення РФ (8 фото)
-
Повноекранний режим
-
Повноекранний режим
-
Повноекранний режим
-
Повноекранний режим
-
Повноекранний режим
-
Повноекранний режим
-
Повноекранний режим
-
Повноекранний режим
Нагадаємо, надвечір у четвер, 14 листопада, у Грузії відновилися масові протестні акції. Люди протестують проти провалу голосування за зміну виборчої системи — зі змішаної на пропорційну.
Перед центральним офісом керівної партії Грузії «Грузинська мрія», де зібралася на засідання парламентська більшість, сталися сутички між протестувальниками та поліцією. В результаті постраждали двоє осіб: учасник акції — травмувався, а телеоператор зламав руку. Поліція оточила протестувальників. Нині мітингарі перейшли під будівлю парламенту і продовжили акцію там. Заявляють, не пІдуть з вулиць, поки депутати не проголосують за зміни до Конституції.