Протести в Грузії: президентка Зурабішвілі оприлюднила політичне звернення

Зурабішвілі заявила, то стабільність в країні є її головною турботою.

Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі закликала опозицію і владу країни знайти спільну мову і утриматися від загострення ситуації, що створилася в країні через провал конституційної реформи виборчої системи.

Про це повідомляє грузинський “Перший канал”.

Зурабішвілі передусім, наголосила, що головне завдання влади країни – збереження стабільності. За словами президентки, це є її головною турботою і вимогою народу. “Ми всі повинні поважати цю вимогу”, – сказала Зурабішвілі.

Вона також висловила жаль щодо провалу реформи виборчої системи й закликала зберігати спокій, щоб успішно провести парламентські вибори в 2020 році. 

“Дуже прикро, що так голосно озвучену ініціативу, яка відповідає рекомендаціям міжнародної спільноти, не змогли (або не захотіли) довести до кінця. Це призводить до негативної оцінки процесів, що відбуваються в нашій країні в той час, коли нам потрібна активна підтримка в усіх напрямках”, – сказала вона.

Разом з тим, Зурабішвілі вважає, що процеси в парламенті не є нерозв'язною проблемою для країни або “кінцем демократії”.

“Я закликаю владу і опозицію використовувати будь-яку можливість, щоб знайти спільну мову, поліпшити Виборчий кодекс і створити максимальні умови для чесних виборів. Я переконана, що існує ресурс для виходу з цього напруженого становища”, – наголосила президентка Грузії.

Фотогалерея

"Путін n*хuі": у Тбілісі пікетували російське представництво в 10-ту річницю вторгнення РФ (8 фото)

Нагадаємо, надвечір у четвер, 14 листопада, у Грузії відновилися масові протестні акції. Люди протестують проти провалу голосування за зміну виборчої системи – зі змішаної на пропорційну.

Перед центральним офісом керівної партії Грузії “Грузинська мрія”, де зібралася на засідання парламентська більшість, сталися сутички між протестувальниками та поліцією. В результаті постраждали двоє осіб: учасник акції – травмувався, а телеоператор зламав руку. Поліція оточила протестувальників. Нині мітингарі перейшли під будівлю парламенту і продовжили акцію там. Заявляють, не пІдуть з вулиць, поки депутати не проголосують за зміни до Конституції.

Відео

17 листопада у Грузії відбудеться масштабна акція протесту – влада стягує спецпризначенців

Громадяни Грузії вийшли на мітинги проти провалу голосування за зміну виборчої системи. Удень активістів було кількасот, ближче до вечора на мітинг прийшли тисячі. Влада стягує до столиці спецпризначенців. У Мережі шириться відео, на якому мер Тбілісі показує непристойний жест, хтось із мітингарів зафільмував його всередині авто. Утім, коли ці кадри потрапили до Інтернету, колишній футболіст київського "Динамо" заявив, що середній палець виставив не протестувальникам, а своєму другові.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *