Прокурорів у справі Трампа підозрюють в романтичних стосунках – як це вплине на справу

Колишній президент США Дональд Трамп / Фото: Associated Press

Адвокат колишнього президента стверджує, що ймовірний зв'язок представників обвинувачення робить обвинувальний акт "фатально дефектним"

У справі про звинувачення експрезидента США Дональда Трампа у спробі скасувати результати виборів 2020 року, під час якої відбувся штурм Капітолію, з’явився новий поворот. Прокурорів, які підтримують звинувачення, запідозрили у романтичних стосунках і вимагають скасувати обвинувальний акт.

Про це повідомляє видання The Hill. 

Адвокат Майк Роман, який є одним зі співвідповідачів колишнього президента у справі про втручання у вибори, заявив, що прокурор округу Фултон (штат Джорджія) Фані Вілліс залучила свого партнера у стосунках Натана Вейда як головного обвинувача.

Він стверджує, що ймовірний зв'язок між Вілліс і спеціальним прокурором Вейдом робить обвинувальний акт “фатально дефектним”, і попросив суддю зняти обвинувачення, а також відсторонити офіс окружного прокурора від подальшої участі у справі.

Суддя штату Джорджія Скотт Макафі, який веде кримінальну справу про звинувачення Дональда Трампа, наказав Вілліс надати письмові пояснення з цього приводу до 2 лютого. Також суддя призначив слухання стосовно звинувачень на адресу прокурора на 15 лютого.

У виданні зауважили, що того ж дня Трамп і його юридична команда повинні з'явитися у Нью-Йорку на судове засідання в іншій кримінальній справі – про відмивання грошей.

Нагадаємо, раніше федеральний суддя відхилив прохання експрезидента США Дональда Трампа зняти з нього обвинувачення у втручанні у вибори на підставі “президентської недоторканності”.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *