Пошкодження газогону Balticconnector: Китай заявив про співпрацю з Фінляндією – 1+1, новини ТСН

Китай і Фінляндія почали комунікацію щодо пошкодження газопроводу Balticconnector.

Представники Китаю співпрацюють з правоохоронними органами Фінляндії в рамках розслідування причетності гонконзького судна Newnew Polar Bear до пошкодження газопроводу Balticconnector у Балтійському морі.

Про це на брифінгу заявила речниця МЗС КНР Мао Нін, передає кореспондент Укрінформу.

“Китай і Фінляндія почали комунікацію щодо пошкодження газопроводу Balticconnector, і Китай сподівається, що відповідні сторони зможуть якнайшвидше встановити правдиві факти”, – сказала Мао.

Вона заявила, що за інформацією китайської сторони судно під час інциденту здійснювало звичайне плавання у морі й не зафіксувало жодних аномалій через погані морські умови.

“Китай завжди виступав за зміцнення міжнародного співробітництва для спільного захисту безпеки транскордонної інфраструктури, і ми сподіваємось на об’єктивність, справедливість та професіоналізм розслідування”, – зазначила речниця.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що розслідування пошкодження газопроводу Balticconnector у Балтійському морі, що з’єднує Фінляндію з Естонією, зосереджене на ролі китайського контейнеровоза NewNew Polar Bear.

Крім того, ми раніше інформували, що до пошкодження газопроводу Balticconnector між Фінляндією та Естонією може бути причетна Росія, яка прагне використати інцидент в інформаційній війні.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *