Польща заявила Газпрому, що не збирається подовжувати з ним контракт про купівлю газу

Контракт був укладений 25 вересня 1996 року.

Державна нафтогазова польська компанія PGNiG подала в “Газпром” і “Газпром експорт” заяву про небажання продовжувати контракт на закупівлю газу після 2022 року.

Про це повідомляє Интерфакс із посиланням на пресслужбі польської компанії.

Як зазначається, контракт був укладений 25 вересня 1996 року. Відповідно до його положень, за три роки до передбачуваного розірвання контракту, тобто до 31 грудня 2019 року, сторони зобов'язані подати декларацію про співпрацю після 2022 року. Газ наразі транспортується газопроводом “Ямал-Європа”.

“Відповідно до прагненням Польщі до забезпечення безпеки поставок енергоресурсів і реалізації стратегії PGNiG, в останні чотири роки компанія зробила фундаментальні кроки по диверсифікації напрямків отримання природного газу в Польщу. Компанія уклала довгострокові контракти на поставку ЗПГ і здійснює придбання родовищ природного газу на норвезькому континентальному шельфі , що в поєднанні з діяльністю оператора газотранспортної системи в області розширення газопроводу дозволяє завершити контракт в встановлені терміни відповідно до його положень “, – наводяться в повідомленні слова глави PGNiG Петра Возняка.

Блоги

Польща проти "Газпрому". Переломний момент

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *