Події в РФ – працівники складу в Підмосков’ї влаштували быйку

Представники різних регіонів і країн не можуть ужитися на величезній території Росії.

Працівники складу Wildberries у Коледино (Підмосков'я) влаштували бійку через сканер QR-кодів. Сутичка сталася між таджиком і чеченцем, внаслідок чого останнього госпіталізували до лікарні.

Про це повідомляє телеграм-канал BAZA.

У Росії працівники складу влаштували бійку через сканер QR-кодів

00:28

Що відомо про інцидент

Зазначається, що на складі спостерігається тривала проблема нестачі сканерів. Через це працівникам нерідко доводиться ділити один пристрій на двох, що їм не дуже до вподоби. Робота в парах нерідко закінчується конфліктними ситуаціями, як і сталося цього разу.

Героями відеоролика, який зафіксували камери спостереження, стали уродженці Чечні й Таджикистану. Їхні дії та емоції свідчать про те, що спрацюватися хлопцям так і не вдалося. Суперечка щодо батарейки у сканері завершилася:

  • образами;
  • нецензурною лайкою;
  • ляпасами;
  • гамселенням один одного.

Таджик вирішив бути тим, хто остаточно завершить конфлікт. Він підійшов до колеги з Чечні та не один раз ударив по обличчю. Постраждалий знепритомнів і почав падати, його підхопив колега. На допомогу прийшли інші працівники, почавши масову штовханину.

Згодом потерпілого ушпиталили до лікарні з травмами голови й гематомами. Проти нападника порушили кримінальну справу за умисне заподіяння легкої шкоди здоров'ю.

Додається, що це не одиничний випадок на цьому складі. “Там працюють кілька тисяч чоловіків із різних регіонів і країн. Як боротися з цими ситуаціями, керівництво поки що не придумало”, – відзначається у повідомленні.

Раніше йшлося про те, що співробітники районного відділу МВС РФ у місті Ленську (Якутія) в п’ятницю, 10 листопада, влаштували бійку під час святкування Дня поліції. Після мордобою керівник поліцейського відділку впав у кому.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *